אירועים תחת כיפת השמיים

צריכים להכין תיק בטיחות כדי לקבל אישור לקיומו של אירוע תחת כיפת השמיים? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לחברת חיים – שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ.

כל אירוע גדול המתקיים תחת כיפת השמיים, חייב לקבל אישור מן המשטרה, שירותי כבאות והצלה והרשות המקומית. לשם כך תצטרכו בין היתר, להגיש תיק בטיחות אירוע. איך עושים זאת ומאין מתחילים? בפנייה למומחים.

חובת קבלת אישור

כל אירוע המתקיים במקום שאינו מחזיק ברישיון לקיום מופעים בפני קהל, נדרש לקבל אישור מיוחד ובכלל זה אירועים תחת כיפת השמיים ואירועים המוניים (מעל ל-200 איש). כדי לקבל את האישור, יש צורך לעמוד בתקנים המחייבים ובעיקר בתקן 5688.

החובה חלה גם כאשר מדובר באירוע חד פעמי, והיא מתייחסת לתכנון מובנה של בטיחות האירוע תוך התייחסות ל-3 רכיבים עיקריים: תשתיות ומבנים קבועים, תשתיות ומתקנים זמניים ואופי האירוע.

סידורי הבטיחות כוללים את כל הקשור לתכנון, הקמה, תפעול ופירוק של מתקנים כגון גידור, שערים, כניסות ויציאות, במות, גשרים, דוכנים ושבילי גישה לצד ציוד טכני כמו מסכים ומערכות הגברה ותאורה. כמו כן, יש להתייחס לרכיבים הייחודיים של כל אירוע בפני עצמו, לדוגמה: נוכחות בעלי חיים, שימוש בזיקוקים וגם דוכני מזון ושתייה.

איך ניגשים למשימה ומהיכן מתחילים? חברת חיים – שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ דואגים להכל.

מומחים בבטיחות

חברת חיים – שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ, היא חברה מובילה בתחום הבטיחות ומתמחה באירועים תחת כיפת השמיים ואירועים המוניים. צוות החברה כולל מהנדסים בעלי ניסיון ומומחים מן השורה הראשונה אשר מקפידים לעבוד על פי התקן, לאפיין כל אירוע על רכיביו הייחודיים ולערוך סקר סיכונים, כדי לתת מענה מלא ומדויק.

כחלק מהשירות נלווה אתכם עד לקבלת האישור לקיום האירוע מן הגורמים השונים: משטרת ישראל, שירותי כבאות והצלה והרשות המקומית. תכנית הבטיחות כוללת הכנת תיק אירוע חתום על ידי מורשה בטיחות ומינוי גורם מקצועי שילווה את ההערכות, התכנון והניהול בשטח של ההיבטים השונים.

חיים – שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ מציעים לכם תכנון, ליווי ופיקוח על ידי חברה מומחית ובעלת ניסיון בפרויקטים רבים. אתנו, אתם יכולים להיות רגועים.