בדיקות קונסטרוקציה

זקוקים לשירותי ייעוץ ובדיקות קונסטרוקציה? כשמדובר בבטיחות וחיי אדם – אין מקום לפשרות או עיגול פינות ואתם חייבים להיעזר בשירותיה של חברה מובילה בתחום הבטיחות המעסיקה מהנדס בניין מומחה ובעל רישיון וותק. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם, בחברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ.

באילו מקרים צריכים בדיקות קונסטרוקציה?

יש מקרים שונים בהם אתם עשויים להזדקק לשירות בדיקות קונסטרוקציה, כאשר ניתן לחלק זאת ל-3 קבוצות עיקריות:

  • בדיקות קונסטרוקציה עבור הקמת מבנה חדש – בניית בית מגורים, בניין משרדים, עסק, חנות, מפעל וכן הלאה.
  • בדיקות קונסטרוקציה עבור תוספות בנייה, הרחבות ושיפוצים – כולל בניית מרפסת, חדר בטחון, הוספת קומה, התקנת גגות סולאריים ובמקרים מסוימים גם התקנת פרגולה.
  • בדיקות קונסטרוקציה במקרים בהם מבחינים בסימנים המעוררים חשד לליקויים מבניים – כגון סדקים בקירות או שקיעת ריצוף.

מטרת הבדיקה

בדיקות קונסטרוקציה נערכות במטרה לוודא את יציבות וחוזק המבנה ולקבוע האם הוא יכול לעמוד בעומס המופעל עליו או שיש צורך בחיזוקי בנייה. אי אפשר להמעיט בחשיבות ביצוע הבדיקות ויש להבין כי בראש ובראשונה, בדיקות קונסטרוקציה נועדו למנוע קריסת מבנים. הבדיקות נערכות בצורה מובנית אך יש סוגים רבים של בדיקות ומקום לשיקול דעת מקצועי של המהנדס. לכן חשוב לפנות למהנדס בנייה אשר הוסמך כקונסטרוקטור ורכש ידע וניסיון רב בביצוע בדיקות איכותיות, תוך הקפדה על דרישות החוק והתאמה למאפייניים הייחודיים של כל מבנה וסביבתו.

חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ, מספקת שירותי בדיקות קונסטרוקציה על ידי צוות מומחים בעלי רישיון וותק, תוך שימוש בציוד מתקדם כאשר בתום הבדיקה תקבלו מאתנו דו"ח מפורט שישמש אתכם הלאה. אנו מתמחים בבדיקות הנדסיות למבנים ישנים וחדשים כאחד ומציעים שירות זמין, מהיר ומקצועי.

במהלך השנים ניהלנו פרויקטים רבים בתחום הבטיחות ורכשנו ניסיון במתן שירות לארגונים, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים.

אנו לא מתפשרים על הרמה המקצועית ומחויבים לעבודה מדויקת, קפדנית ואמינה בהתאם לדרישות החוק והתקנים המחייבים, לצד שירות אדיב, מהיר ומותאם למאפיינים הייחודים של כל פרויקט ופרויקט.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף והזמנת בדיקות קונסטרוקציה על ידי מהנדס מוסמך. נשמח לעמוד לשירותכם.