הלקוחות שלנו

ריף הדולפינים עובד עם חברת "חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ כ-5 שנים. לכל אורך התקופה, אנו מקבלים שירות וזמינות מצוינים, כמו גם ליווי של אירועים מורכבים בהקמה ובעבודה אל מול המשטרה. יוסי חיים תמיד זמין לנו לכל התייעצות ושאלה, ועומד בכל ההתחייבויות שלו אלינו. אנו ממליצים לכל מי שרוצה ליווי מקצועי, לעבוד עם חברת "חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ.
עומר ארמוזה
מנהל תיפעול ריף הדולפינים
רשת מלונות פתאל שוכרים מזה שנים רבות את שירותי הבטיחות של חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ. ברצוננו לציין את שביעות רצוננו המלאה מחברה כה אמינה, הנותנת שירות מקצועי, מדויק, מהימן, מהיר ויעיל, תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן פתרונות בזמן אמת וללא דיחוי ובאחריות רבה. אין לנו ספק כי נמשיך לשתף פעולה גם בעתיד.
נמרוד אבוטבול
מנהל פרויקטים - רשת מלונות פתאל
רשת מלונות אסטרל מונה חמישה בתי מלון הממוקמים כולם בעיר אילת, מזה כשנים אנו נעזרים בשירותי הבטיחות של חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ. במהלך כל התקופה גילה יוסי חיים מקצועיות ברמה גבוהה לצד מסירות, יסודיות, הקפדה על פרטים, אחריות והגינות. ראוי לציין את בקיעותו בתחום ואת עמידותו בלוחות זמנים. ללא ספק, תודעת השירות הגבוהה שלו כמו גם אדיבותו וסבלנותו יוצרים סביבת עבודה נעימה ומקצועית. אנו ממליצים עליו בחום, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית ונמשיך לשתף פעולה גם בעתיד.
אשר גבאי
מנכ״ל- רשת מלונות אסטרל
חברת שמר בטיחות עוסקת במגוון רב של שירותי בטיחות בעבודה, בדיקות מעבדה, בדיקות הנדסיות, נגישות נכים ועוד. ברצוני כמנכ"ל החברה לציין כי החברה "חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ" משתפת עמנו פעולה מזה עשור ברוב תחומי הבטיחות ברמה מקצועית, עניינית ובזמינות טובה מאד. שיתוף פעולה זה הינו מבורך וצופן עתיד ארוך ומשותף עוד המון שנים.
יוסי שמר
מנכ"ל - שמר בטיחות והנדסה