רישוי עסקים

כחלק מקבלת רישוי לעסקים, אתם זקוקים לשירות מקצועי של חברה המתמחה בתחום הבטיחות. הכירו את חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ.

כל עסק המוגדר בחוק, מחויב בקבלת רישיון עסק. פתיחה וניהול עסק ללא רישיון זה, מהווה עבירה פלילית והמנהל צפוי לקנסות, תביעות, שלילת רישיון ובמקרים מסוימים גם עונש מאסר.
רבים נרתעים או מתייאשים מהקמת עסק חדש בשל הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בתהליך הרישוי, אך באמצעות העסקת יועצים מקצועיים מומחים בתחום, תוכלו להתגבר על מכשולים ולהיערך מראש לדרישות השונות.

חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ, מציעה לכם שירותי ייעוץ, ליווי והכנת תיק בטיחות בהתאמה מלאה לדרישות החוק,
התקנים המחייבים ודרישות של גופים נוספים כגון כיבוי אש ורשויות מקומיות.


רישיון עסק – מטרה חשובה

צריך להודות על האמת: אם שמים בצד את הבירוקרטיה, הרי שלרישיון עסק יש מטרה חשובה והיא לוודא שבעל העסק נקט בכל האמצעים הדרושים להבטחת הפעלת תקינה ובטוחה של המקום. עבור הלקוחות – קיומו של רישיון עסק מעיד על מקום רציני, אמין ומקצועי אשר שם בראש סדר העדיפויות את טובת לקוחותיו והדאגה לבטיחותם.

את הגשת הבקשה לרישיון יש להגיש לפני הקמה של עסק חדש אך גם במקרים נוספים, כגון: העברת בעלות, שינוי בעסק או כאשר הרישיון שניתן היה זמני והגיע המועד לחדשו.
כחלק מהגשת הבקשה, יש לצרף חבילת מסמכים וביניהם גם אישור כיבוי אש. אישור כיבוי אש לעסקים ניתן רק לאחר בדיקה מקיפה של מערכות, תשתיות ופתרונות כיבוי אש במבנה.
הדרך לקבלת רישוי עסק אינה חייבת להיות מייגעת ומתסכלת. פנייה לאנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון, אשר מכירים את התחום ויודעים כיצד להתנהל, יכולה להיות המפתח להצלחה.

חברת חיים שירותי הנדסה ובטיחות בע"מ, מעמידה לרשותכם צוות מומחים בעלי הכשרה הנדסית וניסיון רב בהכנת תיקי בטיחות והגשת בקשות לרשויות מקומיות ושירותי הכבאות. ביחד נעבוד עד לקבלת האישור המיוחל ונמשיך ללוות אתכם גם הלאה, אם תזדקקו למענה נוסף בתחום הבטיחות במקום העבודה.

לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או באמצעות חיוג למוקד השירות שלנו.